• Adres: YEŞİLLİK CAD. SEL GEÇEN MODECA İŞ MERKEZİ Z1
  • 7/24 Arayabilirsiniz: +90 (553) 250 51 64

Benimle Bağlantı Sağlayın

Vizyonumuz

2009 yılında pergola, tente ve cam balkon üretimine başlayan firmamız, günümüze kadar birçok çelik konstrüksiyon projesini başarıyla hayata geçirmeye hazırlanan bir firma haline gelmiştir. İzmir Tente İmalat, İzmir'de üretim faaliyetlerine başlamış ve bugün büyüyerek çeşitli ürünleriyle Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. Firmamız kış bahçeleri, cam, pergoladan cam balkonlara kadar birçok ürün üretmektedir. Tüm bu projelerde yenilikçi ürünleri sergilemek için İzmir Tente olarak trendi takip eden sürgülü, katlanır ve sürgülü ürünlerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu nedenle müşterilerimize kullanım kolaylığı getirecek estetik çözümler de sunmaktayız.

Akıllı Çatı Sistemleri

Jaluzi perde sistemlerinin tavana uygulandığı işlemlere Akıllı Çatı sistemleri denilmektedir. Bu tente sistemlerinde müşteri isteğine bağlı farklı kullanım seçenekleri getirilerek yüksek memnuniyet amaçlanmıştır. Zararlı güneş ışınları ve yağmur gibi her türlü hava muhalefetine karşı etkin bir biçimde kullanılmaktadır.

Aynı zamanda panelli sistemi sayesinde kısmi açılım yapılarak hava sirkülasyonunun ve ferahlığın gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır. En modern sistemlerden biri olarak kabul edilmekte, teknoloji harikası olarak görülmektedir. Böylelikle gerektiği zaman mekân hava şartlarına karşı korunabilmekte gerektiğinde ise müşterilerin ferah bir ortamda rahat etmesi sağlanmaktadır.

Kullanım Alanları

Akıllı Çatı üstün özellikleri sayesinde pek çok alanda tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Özellikle açık alanlarda çalışmak isteyen fakat hava muhalefetine karşı tedbirli davranan işletmeler tarafından talep edilmektedir. Restoranlar, kafeteryalar, kır düğünü işletmecileri bu işletmeler arasında sayılabilir. Ayrıca bahçeli yer sahibi olanlar ile evlerinde üstü açık teras alanı bulunan kişiler tarafından farklılık yaratmak ve üstün özelliklerinden faydalanmak için tercih edilmektedir. Detaylı bilgi ve sipariş için hemen iletişime geçebilir, modern ve keyifli bir hayatın ilk adımlarını bizimle atabilirsiniz.

Persa Akıllı Çatı Sistemleri

İzmir tente Persa çatı sistemlerinin imalatı ve montajı konusunda uzman ekibiyle bu mühendislik harikası olan akıllı çatı sistemini söz verdiği tarihte teslim etmektedir.

Alüminyum malzemelerin dayanıklılığı ve estetik görünümü ile mekanları hem yazın hem de kışın olumsuz hava şartlarından kolayca korunmasını sağlamaktadır. Dış mekanlarda bulunan alanların her türlü hava koşulunda, en verimli biçimde kullanılması için açılır kapanır sistemleri sunuyoruz.

Firmamız Hakkında?

2009 yılında pergola, tente ve cam balkon üretimine başlayan firmamız, günümüze kadar birçok çelik konstrüksiyon projesini başarıyla hayata geçirmeye hazırlanan bir firma haline gelmiştir. İzmir Tente İmalat, İzmir'de üretim faaliyetlerine başlamış ve bugün büyüyerek çeşitli ürünleriyle Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. Firmamız kış bahçeleri, cam, pergoladan cam balkonlara kadar birçok ürün üretmektedir. Tüm bu projelerde yenilikçi ürünleri sergilemek için İzmir Tente İmalat olarak trendi takip eden sürgülü, katlanır ve sürgülü ürünlerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu nedenle müşterilerimize kullanım kolaylığı getirecek estetik çözümler de sunmaktayız.

İzmir Tente İmalat®, sektörün lider alüminyum ekstrüzyon şirketinde, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara hizmet veren 15 yılı aşkın deneyime sahiptir.

İzmir Tente İmalat firmamız, teknolojinin elverdiği noktada faaliyetlerini buna göre şekillendirerek, özellikle özel elektrikli tente sistemleri kullanılarak oluşturduğu ürünlerinde hem ihtiyaca cevap veren hem de estetik çözümler sunan projeler ortaya koymaktadır. Pergola markası altındaki bu üretimlerimizde, işletmelerin ve bireysel kullanıcıların ihtiyaç duyduğu alanlarda en güzel ve en küçük eserlerin sunulmasını da sağlamaktayız. Tamamı belirli bölgeleri dış etkenlerden korumak için geliştirilmiş tüm İzmir Tente İmalat ürünlerinde bu özelliği aktif hale getirmek için malzeme kalitemizi en üst seviyede tutarak hizmet vermekteyiz. Güneş, yağmur ve rüzgardan yüksek koruma sağlayan malzeme tercihimizin yanı sıra bahçe, teras ve balkonda keyifli vakit geçirme imkanı sunuyoruz.