• Adres: YEŞİLLİK CAD. SEL GEÇEN MODECA İŞ MERKEZİ Z1
  • 7/24 Arayabilirsiniz: +90 (553) 250 51 64

Benimle Bağlantı Sağlayın

Vizyonumuz

2009 yılında pergola, tente ve cam balkon üretimine başlayan firmamız, günümüze kadar birçok çelik konstrüksiyon projesini başarıyla hayata geçirmeye hazırlanan bir firma haline gelmiştir. İzmir Tente İmalat, İzmir'de üretim faaliyetlerine başlamış ve bugün büyüyerek çeşitli ürünleriyle Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. Firmamız kış bahçeleri, cam, pergoladan cam balkonlara kadar birçok ürün üretmektedir. Tüm bu projelerde yenilikçi ürünleri sergilemek için İzmir Tente olarak trendi takip eden sürgülü, katlanır ve sürgülü ürünlerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu nedenle müşterilerimize kullanım kolaylığı getirecek estetik çözümler de sunmaktayız.

Klasik Tente Sistemleri Nedir ?

Son yıllarda her işletme önünde bulunan klasik tente nedir ve nasıl bir tente alınmalıdır soruları akılda yer edinmeye başlandı. Kaliteli ve kullanışlı olmasından dolayı çokça tercih edilen klasik tente dış etkilerden korunmak için kullanılır. Çevirme kolu sayesinde rahatlıkla ileri geri doğru çalıştırılır. Bunun yanı sıra birçok sensöre sahip olarak açılıp kapanabilir. Uzaktan kumanda sistemi, güneş ve rüzgar sensörleri yer alır. İskelet sistemi genellikle alüminyum parçalardan oluşur. Böylelikle paslanma ve oksitlenme olmaz.

Klasik Tente Firmaları

Klasik tente firmaları son yıllarda açtıkları şubelerle üretimi hızlandırmıştır. Klasik tente firmaları arasında Sun Gölge olarak yer almaktayız. Klasik tente üretiminde kullandıkları birinci kalite ile uzun yıllar kullanım sağlıyor. Tente fiyatlarında hem ekonomik hem de aksanında sıkıntı olmaz. Deneyimli ve uzman ekibimiz ile Antalya klasik tente hizmeti vermekteyiz.

Klasik Tente Kullanım Alanları Nelerdir?

Klasik tente kullanım alanları nelerdir Araştırmasını yapan alıcılar karar vermede kolaylık sağlıyor. Klasik tente kullanım alanları oldukça geniştir. Kafelerde ve restoranların açık alanlarında kullanılır. Klasik tente açık alanda yeme içme keyfini çıkarmak ve ortama şık gösteriş sağlamak için kullanılır. Çay bahçeleri, kahvehane ve küçük işletmeler gibi çok geniş kullanım alanlarına sahiptir. Klasik tente taktırmak isteyen müşteriler reklam ve tanıtım amaçlı da kullanabilir. Klasik tenteler ortama şık ve dekoratif görünüm sağlamak ve olumsuz hava koşullarında rahatça hizmet vermek için de kullanılır. Ortamın ve müşterinin ihtiyacına göre ayarlanarak takılır. Klasik Tente kalite ve konforu bir ara sunmak isteyen işletmeleri ilk tercihidir.

Firmamız Hakkında?

2009 yılında pergola, tente ve cam balkon üretimine başlayan firmamız, günümüze kadar birçok çelik konstrüksiyon projesini başarıyla hayata geçirmeye hazırlanan bir firma haline gelmiştir. İzmir Tente İmalat, İzmir'de üretim faaliyetlerine başlamış ve bugün büyüyerek çeşitli ürünleriyle Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. Firmamız kış bahçeleri, cam, pergoladan cam balkonlara kadar birçok ürün üretmektedir. Tüm bu projelerde yenilikçi ürünleri sergilemek için İzmir Tente İmalat olarak trendi takip eden sürgülü, katlanır ve sürgülü ürünlerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu nedenle müşterilerimize kullanım kolaylığı getirecek estetik çözümler de sunmaktayız.

İzmir Tente İmalat®, sektörün lider alüminyum ekstrüzyon şirketinde, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara hizmet veren 15 yılı aşkın deneyime sahiptir.

İzmir Tente İmalat firmamız, teknolojinin elverdiği noktada faaliyetlerini buna göre şekillendirerek, özellikle özel elektrikli tente sistemleri kullanılarak oluşturduğu ürünlerinde hem ihtiyaca cevap veren hem de estetik çözümler sunan projeler ortaya koymaktadır. Pergola markası altındaki bu üretimlerimizde, işletmelerin ve bireysel kullanıcıların ihtiyaç duyduğu alanlarda en güzel ve en küçük eserlerin sunulmasını da sağlamaktayız. Tamamı belirli bölgeleri dış etkenlerden korumak için geliştirilmiş tüm İzmir Tente İmalat ürünlerinde bu özelliği aktif hale getirmek için malzeme kalitemizi en üst seviyede tutarak hizmet vermekteyiz. Güneş, yağmur ve rüzgardan yüksek koruma sağlayan malzeme tercihimizin yanı sıra bahçe, teras ve balkonda keyifli vakit geçirme imkanı sunuyoruz.